Dojazd do Parkingu

Jadąc od strony Płocka cały czas kierujemy się na Nowy Dwór Mazowiecki i Lotnisko Modlin. Jak już wjadą Państwo do Zakroczymia i mina światła przy Biedronce za ok. 150
m należy skręcić w lewo przed stacją Zoch Gaz. Natomiast jeżeli miną Państwo ten wjazd kolejny tuż za stacją w lewo. Dalej każdą z tych dróg do końca, aż zobaczą Państwo oznaczenia i nasz parking. Generalnie jesteśmy pierwszym parkingiem przed lotniskem jadąc od strony Płocka, a dojazd na lotnisko naszym transferem to już tylko 2,6 km (ok. 5 minut drogi).

fp-plock

Należy zjechać zjazdem z trasy S7 w Zakroczymiu, potem kierują się Państwo na Nowy Dwór Mazowiecki i Lotnisko Modlin. Jak już wjadą Państwo do Zakroczymia i miną światła przy Biedronce za ok. 150 m należy skręcić w lewo przed stacją Zoch Gaz. Natomiast jeżeli mina Państwo ten wjazd kolejny tuż za stacją w lewo. Dalej każdą z tych dróg do końca, aż zobaczą Państwo oznaczenie Fort Parking. Generalnie jesteśmy pierwszym parkingiem przed lotniskem jadąc od strony Gdańska, a dojazd na lotnisko naszym transferem to już tylko 2,6 km (ok. 5 minut drogi).

fp-gdansk

Jeżeli chodzi o dojazd trasą S7 od strony Warszawy, Łomianek, to zjeżdzamy tym samym zjazdem co na lotnisko, tylko na rozwidleniu lekko skręcamy w lewo, a potem wjeżdzamy na wiadukt i kierujemy sie na Płock. Dalej jedziemy droga nr. 62 na Płock ok. 1,5-2 km i tuż za Betoniarnią, a przed stacją Zoch Gaz dajemy w prawo. Jeżeli jednak Państwo przejadą ten wjazd, zaraz za stacją Zoch Gaz jest kolejna droga (gruntowa) do nas też w prawo. Potem każdą z dróg jedziemy do końca, ąż zobaczą Państwo nasze oznaczenia i parking.

fp-warszawa

Początkowo należy kierować się na Lotnisko Modlin i jechać drogą krajową nr. 62. Na światłach jechać prosto w kierunku Płocka, mijając z prawej strony Lotnisko Modlin. Potem ok. 2 km prosto i za Betoniarnią, a przed stacją Zoch Gaz w prawo lub za stacją Zoch Gaz też w prawo. Potem proszę jechać prosto, ąż zobaczą Państwo nasze oznaczenia i parking.

fp-serock

Darmowa rezerwacja!

Darmowy transfer  na lotnisko i parking. Łatwo, przyjemnie i bezpiecznie,